Kontaktujte mě

Napište mi zprávu…

Contact me…

ja

MGR. DANIELA BOHATÁ

CZ: +420 773 644 388 (i Viber, Whatsapp)

HR: +385 91 55 88 649

BOSNA.DANIELA@GMAIL.COM

WWW.DANIELABOHATA.CZ

IČO: 88057615

NEJSEM PLÁTCE DPH.

Vznik živnostenského oprávnění k 12.8.2011.

ADRESA: NA HONECH III/4925, 76005 ZLÍN, ČESKÁ REPUBLIKA.

Mám zájem o ubytování ve střední Dalmácii…

I’d like to book a room in Central Dalmatia…

OBORY ČINNOSTI:

Vydavatelská činnost, prožitkové kurzy v přírodě, školení k seberozvoji, kulturní akce, lektorství, poradenství a konzultace, překladatelství a tlumočnictví, průvodcovství, organizování sportovních aktivit, velkoobchod a maloobchod, zprostředkování obchodu a služeb.

O DANIELE:

Daniela je vzděláním lektorka cizích jazyků, mezikulturní komunikace a metodiky výuky anglického jazyka. Baví ji poznávání  a propagace přírody a kultury Dalmácie, Bosny a Hercegoviny a dalších míst. Daniela pracuje jako konzultantka, lektorka, delegátka, průvodkyně, vydavatelka a překladatelka. Vydala knihy:

– BOSNA A HERCEGOVINA – KOMPLETNÍ PRŮVODCE S BOHATOU FOTODOKUMENTACÍ MÍST A TRAS

– PYRAMIDY SVĚTA A BOSENSKÉ ÚDOLÍ PYRAMID

Profesní ŽIVOTOPIS

kravice.jpg

Na fotce vidíte vodopád Kravice v Bosně a Hercegovině kousek od Dalmácie.  Pro dobrou orientaci českých turistů v této zemi, Daniela vydala knihu Amela Salihbašiće BOSNA A HERCEGOVINA: KOMPLETNÍ PRŮVODCE S BOHATOU FOTODOKUMENTACÍ MÍST A TRAS v českém překladu a Vy si ji můžete objednat až domů:

KNIHU KOUPÍTE ZDE: ESHOP

Poznejte a užijte si přírodu a kulturu této země. Více než 1500 fotek řek, vodopádů, hor a dalších přírodních krás, architektury, místních pochutin, apod. 208 stran nekomerčního textu o kultuře a přírodě, tipy na cestu, trasy, fakta, tradice, historie a dnešní tvář. Země rozdělena na 30 regionů (kapitol) tak, aby byl každý jeden region zvládnutelný vždy při jednom výletu.

NAHLÉDNĚTE DO KNIHY O BOSNĚ A HERCEGOVINĚ